Skip til hoved indholdet

Vælg en afdeling

Søg medarbejder

Afdeling 1

  • Ulla

    Varmemester område 1

  • Flemming

    Ejendomsfunktionær område 1

  • Thor

    Ejendomsfunktionær område 1

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 2

  • Ulla

    Varmemester område 1

  • Flemming

    Ejendomsfunktionær område 1

  • Thor

    Ejendomsfunktionær område 1

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 3

  • Bo

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Erik

    Varmemester område 2

  • Kent

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Mads

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 4

  • Ulla

    Varmemester område 1

  • Flemming

    Ejendomsfunktionær område 1

  • Thor

    Ejendomsfunktionær område 1

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 5

  • Bo

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Erik

    Varmemester område 2

  • Kent

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Mads

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 6

  • Bo

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Erik

    Varmemester område 2

  • Kent

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Mads

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 7

  • Bo

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Erik

    Varmemester område 2

  • Kent

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Mads

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 7A

  • Mikael

    Varmemester område 3

  • Tonny

    Ejendomsfunktionær område 3

  • Danny

    Ejendomsfunktionær område 3

  • Klaus

    Ejendomsfunktionær område 3

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 7B

  • Kim

    Varmemester område 9

  • Lisbeth

    Ejendomsfunktionær område 9

  • Lars

    Ejendomsfunktionær område 9

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 8

  • Mikael

    Varmemester område 3

  • Tonny

    Ejendomsfunktionær område 3

  • Danny

    Ejendomsfunktionær område 3

  • Klaus

    Ejendomsfunktionær område 3

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 9

Afdeling 9A

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 9B

Afdeling 9C

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 9D

Afdeling 10

  • Bo

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Erik

    Varmemester område 2

  • Kent

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Mads

    Ejendomsfunktionær område 2

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 11

  • Kim

    Varmemester område 9

  • Lisbeth

    Ejendomsfunktionær område 9

  • Lars

    Ejendomsfunktionær område 9

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 12

  • Mikael

    Varmemester område 3

  • Tonny

    Ejendomsfunktionær område 3

  • Danny

    Ejendomsfunktionær område 3

  • Klaus

    Ejendomsfunktionær område 3

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 14

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 14A

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 14B

  • Carsten

    Ejendomsfunktionær område 5

  • Mogens

    Varmemester område 5

  • Carsten

    Ejendomsfunktionær område 5

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 14C

  • Carsten

    Ejendomsfunktionær område 5

  • Mogens

    Varmemester område 5

  • Carsten

    Ejendomsfunktionær område 5

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 15

  • Søren

    Ejendomsfunktionær område 6

  • Christoffer

    Varmemester område 6

  • Allan

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 15A

  • Søren

    Ejendomsfunktionær område 6

  • Christoffer

    Varmemester område 6

  • Allan

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 17

  • Søren

    Ejendomsfunktionær område 6

  • Christoffer

    Varmemester område 6

  • Allan

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 18

Afdeling 19

  • Odinn

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tom

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tonny

    Varmemester område 8

  • Søren

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 20

  • Odinn

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tom

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tonny

    Varmemester område 8

  • Søren

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 21 - Marienlyst

  • Allan

    Ejendomsfunktionær område 10

  • Casper

    Varmemester område 10

  • Mads

    Ejendomsfunktionær område 10

  • Tommy

    Ejendomsfunktionær i område 10

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 22

  • Kim

    Varmemester område 9

  • Lisbeth

    Ejendomsfunktionær område 9

  • Lars

    Ejendomsfunktionær område 9

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 23

  • Henrik

    Ejendomsfunktionær i område 11

  • Henrik

    Ejendomsfunktionær område 11

  • Mads

    Ejendomsfunktionær område 7

  • Thomas

    Varmemester område 11

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 24

  • Anders

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 25

  • Anders

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 26

  • Henrik

    Ejendomsfunktionær i område 11

  • Henrik

    Ejendomsfunktionær område 11

  • Mads

    Ejendomsfunktionær område 7

  • Thomas

    Varmemester område 11

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 27

  • Ole

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 28

  • Carsten

    Ejendomsfunktionær område 5

  • Mogens

    Varmemester område 5

  • Carsten

    Ejendomsfunktionær område 5

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 29 - Økohuset

  • Ole

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 30

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 31

  • Carsten

    Ejendomsfunktionær område 5

  • Mogens

    Varmemester område 5

  • Carsten

    Ejendomsfunktionær område 5

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 32

  • Ole

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 33 - Lærkehaven 1

  • Henrik

    Ejendomsfunktionær i område 11

  • Henrik

    Ejendomsfunktionær område 11

  • Mads

    Ejendomsfunktionær område 7

  • Thomas

    Varmemester område 11

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 34 - Lærkehaven 2

  • Henrik

    Ejendomsfunktionær i område 11

  • Henrik

    Ejendomsfunktionær område 11

  • Mads

    Ejendomsfunktionær område 7

  • Thomas

    Varmemester område 11

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 35 - Lærkehaven 3

  • Henrik

    Ejendomsfunktionær i område 11

  • Henrik

    Ejendomsfunktionær område 11

  • Mads

    Ejendomsfunktionær område 7

  • Thomas

    Varmemester område 11

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 36 - Det Store Havnehus

  • Kim

    Varmemester område 9

  • Lisbeth

    Ejendomsfunktionær område 9

  • Lars

    Ejendomsfunktionær område 9

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 37 - Vulkanen

  • Kim

    Varmemester område 9

  • Lisbeth

    Ejendomsfunktionær område 9

  • Lars

    Ejendomsfunktionær område 9

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 38 - Bakkehusene

  • Anders

    Ejendomsfunktionær område 8

  • Tomas

    Fast afløser

Afdeling 39 - Søhesten

  • Ulla

    Varmemester område 1

  • Flemming

    Ejendomsfunktionær område 1

  • Thor

    Ejendomsfunktionær område 1

  • Tomas

    Fast afløser