Ringgårdens Ejendomsfunktionærer

Nedenfor kan du se en oversigt over Ringgårdens varmemestre. Ligeledes kan du se, hvem der er afløser for ejendomsfunktionærerne og vores ejendomsserviceelever. Klik på afdelingens navn, så bliver du guidet over til afdelingens side, hvor du kan læse mere om træffetid, telefonnr. og mailadresse.

Afdeling 1, Tage Hansens Gade m.fl.
Varmemester Verner Madsen

Afdeling 2, Viborgvej m.fl.
Varmemester Verner Madsen

Afdeling 3, Kaserneboulevarden
Varmemester Bo Larsen

Afdeling 4, Silkeborgvej
Varmemester Ulla Nielsen

Afdeling 5, Paludan Müllers Vej m.fl.
Varmemester Erik Ladefoged

Afdeling 6, Paludan Müllers Vej m.fl.
Varmemester Torben Christensen

Afdeling 7, Gustav Wieds Vej 31-35
Varmemester Mogens Brøchner

Afdeling 7A, Møllevangs Allé 145-149
Varmemester Mogens Brøchner

Afdeling 7B, Willemoesgade 82-86
Varmemester Kim R. V. Nielsen

Afdeling 8, Fuglesangs Allé m.fl.
Varmemester Jan Faurholt

Afdeling 9, Bildbjergparken m.fl.
Varmemester Peter Laursen

Afdeling 9A, Mandalsvej m.fl.
Ingen varmemester

Afdeling 9B, Bodøvej
Varmemester Henrik Møller Nielsen

Afdeling 9C, Byvangen m.fl.
Ingen varmemester

Afdeling 9D, Bodøvej
Varmemester Henrik Møller Nielsen

Afdeling 10, Paludan Müllers Vej
Varmemester Bo Larsen

Afdeling 11, Skovvangsvej
Varmemester Kim R. V. Nielsen

Afdeling 12, Stendalsvej
Varmemester Ole Bundesen

Afdeling 14+14A, Engvangen m.fl.
Ingen varmemester

Afdeling 14B,Hedeskovvej .fl.
Varmemester Henrik Pedersen

Afdeling 14C, Lystruplund
Varmemester Knud Erik Primdahl

Afdeling 15, Holmesvinget m.fl.
Varmemester Tommi Pedersen

Afdeling 15A, Holme Byvej m.fl.
Varmemester Tommi Pedersen

Afdeling 17, Rundhøj Alle
Funktionen varetages pt. af afd. 15. 

Afdeling 18, Bogfinkevej
Varmemester Allan Bjørnsig

Afdeling 19, Trige Centervej
Varmemester Tonny Nielsen

Afdeling 20, Trige Parkvej
Varmemester John Højsholt

Afdeling 21, Rydevænget/Fjældevænget
Varmemester Kim Syndergaard

Afdeling 22, Dr. Margrethes Vej
Varmemester Mogens Brøchner

Afdeling 23, Solbærhaven og Kirsebærhaven
Varmemester Thomas Kofod

Afdeling 24, Præsteager
Varmemester Anders Pedersen

Afdeling 25, Præsteager (ungdomsboliger)
Varmemester Anders Pedersen

Afdeling 26, Bjørnholt
Varmemester Thomas Kofod

Afdeling 27, Skelagervej (ungdomsboliger)
Varmemester Helle Willumsen

Afdeling 28, Ellebrinken
Varmemester Mads Peter Nielsen

Afdeling 29, Økohuset
Varmemester Helle Willumsen

Afdeling 30, Hjortshøj Møllevej
Ingen varmemester

Afdeling 31, Ellebrinken
Varmemester Mads Peter Nielsen

Afdeling 32, Skejbyparken
Varmemester Helle Willumsen

Afdeling 33, Lærkehaven
Varmemester Henrik Pedersen

Afdeling 34, Lærkehaven
Varmemester Henrik Pedersen

Afdeling 35, Lærkehaven
Varmemester Henrik Pedersen

Afdeling 36, Havnen I
Varmemester Lars S. Sørensen

Afdeling 37, Havnen II
Varmemester Lars S. Sørensen

Afdeling 38, Bakkehusene
Varmemester Anders

 

 


Faste afløsere

I Ringgården er der fire ejendomsfunktionærafløsere, som hjælper til i afdelingerne, når der er behov for et par ekstra hænder og i forbindelse med sygdom eller ferie.

Christoffer Web Mogens Dam Odinn Birgisson Nicolaj Skafsgaard
Christoffer Drejø Mogens Dam Odin Birgisson Nicolaj Skafsgaard

 

Ejendomsserviceteknikerelever 

I Ringgården bestræber vi os på at uddanne nye ejendomsfunktionærer, lige i øjeblikket har vi ansat en ejendomsserviceteknikerelev. 

 

Danny Marianer WEB  
Danny Knoxville Mariager